Magyarnóta: Útmutató 2010-re

Szeretettel köszöntelek a MA IS SZÓL A MAGYARNÓTA közösségi oldal

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 9255 fő
 • Képek - 5370 db
 • Videók - 10179 db
 • Blogbejegyzések - 2157 db
 • Fórumtémák - 56 db
 • Linkek - 342 db

Üdvözlettel,
Varga Zoltánné Marika
MA IS SZÓL A MAGYARNÓTA vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a MA IS SZÓL A MAGYARNÓTA közösségi oldal

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 9255 fő
 • Képek - 5370 db
 • Videók - 10179 db
 • Blogbejegyzések - 2157 db
 • Fórumtémák - 56 db
 • Linkek - 342 db

Üdvözlettel,
Varga Zoltánné Marika
MA IS SZÓL A MAGYARNÓTA vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a MA IS SZÓL A MAGYARNÓTA közösségi oldal

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 9255 fő
 • Képek - 5370 db
 • Videók - 10179 db
 • Blogbejegyzések - 2157 db
 • Fórumtémák - 56 db
 • Linkek - 342 db

Üdvözlettel,
Varga Zoltánné Marika
MA IS SZÓL A MAGYARNÓTA vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Szeretettel köszöntelek a MA IS SZÓL A MAGYARNÓTA közösségi oldal

Csatlakozz te is közösségünkhöz és máris hozzáférhetsz és hozzászólhatsz a tartalmakhoz, beszélgethetsz a többiekkel, feltölthetsz, fórumozhatsz, blogolhatsz, stb.

Ezt találod a közösségünkben:

 • Tagok - 9255 fő
 • Képek - 5370 db
 • Videók - 10179 db
 • Blogbejegyzések - 2157 db
 • Fórumtémák - 56 db
 • Linkek - 342 db

Üdvözlettel,
Varga Zoltánné Marika
MA IS SZÓL A MAGYARNÓTA vezetője

Amennyiben már tag vagy a Networkön, lépj be itt:

Kis türelmet...

Bejelentkezés

 

Add meg az e-mail címed, amellyel regisztráltál. Erre a címre megírjuk, hogy hogyan tudsz új jelszót megadni. Ha nem tudod, hogy melyik címedről regisztráltál, írj nekünk: ugyfelszolgalat@network.hu

 

A jelszavadat elküldtük a megadott email címre.

Kedves Magyarnótakedvelő  klubtársaim!

 

Remélem mindenki kialudta már az Ó év búcsúztatásával és az uj év köszöntésével járó fáradalmaít. Szeretném megköszönni az eddig végzett munkátokat, segítségeteket, hozzászólásaitokat, lelkesedéseteket, aktiv hozzáállásotokat

Dióhéjban a  2010 -es évre váró feladatainkat szeretném néhány szóban ismertetni.

Ebben az évben év végéig a létszámunkat legalább 10.000 főra kellene növelni.

Ebben minden klubtag tud segíteni, hiszen minden klubtagnak kb

3-4 meghivott ismerőst, illetve nótaszeretőt kell csak felkutatnia aki, még nem tagja a klubunknak, megmutatni nekik a klubot.

Szeretném, ha önként jelentkeznének klubtagok, akik segítenének egy-egy terület karbantartásában.

Szükség volna egy személyre, aki a feltett linkekre ügyel, hogy élnek-e még a feltett linkek, és  uj linkeket kellene feltenni.

A fórum funkció területén is vannak tennivalók, ehhez is szükség van egy személyre.

A blog, video és képek területén pedig a vetőnek és a három  moderátornak összhangban kellenne dolgoznia, hogy egy időben kerüljenek fel a feltett videók, az énekes képei és egy rövid blogbejegyzés róla. Molnár Magdikának is el kellne a segítség amikor nem lel meg egy-egy nótaszöveget.  Kérem segítsetek neki, hogy a videók alá mindig oda tudjuk irni a nóta szövegét is. Erre már igény is van, jelzik nekem, ha nincs valahova odairva, hiányolják.

Minden hónapban  egy-egy magyarnótához kapcsolódó évforduló kapcsán magyarnóta ki mit tud lenne a fórumban.

Folytatódna a nóta kviz a blogban,

Ha a klub életében mindenki résztvesz, akárcsak egy klubtag beszervezésével, hozzászólásával, akár videó, vagy kép esetleg blog és link feltevésével, elmondhatnánk hogy a magyarnóta klub a tagok közösen végzett munkájának eredménye.

Ne izguljatok, nekem is marad munkám bőven, hiszen sok időt emészt fel a videók összegyüjtése és feltevése., ha azt szeretnénk mindig ujak kerüljenek fel, valamint a régi muzeális értékű videók felkutatása  szintén időigényes.

Nos szeretném, hogy akinek kedve, ideje van és szeretne részt venni  a magyarnóta klub munkájában kérem jelezze üziben nálam.

Várok ujabb ötleteket, hogy a magyarnótát ne hagyjuk feledésbe merülni,

erőfeszítéseinknek milyen uj ötletekkel tudnánk alátámasztani, hogy mindenki számára világos legye végre, hogy a nóta igenis él és élni is fog.

Ha mélyen tisztelt kormányunk  nem is szán egyetlen fillért sem eme örökségünk megőrzésére, a magyarnótát kedvelők klubjában tovább él, naponta születnek és szólalnak meg szebbnél szebb szerzemények .

 

Kedves klubtársaim a néhány szóban igért  útmútató kissé hosszabbra sikeredett, mindenkinek erőt, egészséget  kivánok az elkövetkezendő esztendőre, maradjatok továbbra is ilyen lelkesek, aktivak és nótaszeretők és soha, de soha ne veszítsétek el nótás kedveteket. 

Isten éltesse a klub minden tagját :

Ezt kívánja Nektek A magyarnóta klubvezető: Kovács Istvánné Magdi

 

Címkék: köszönet köszöntés útmútató

Kapcsolódó hírek:

  Petik Erzsébet részére

 

Kommentáld!

Ez egy válasz üzenetére.

mégsem

Hozzászólások

Burkovics Lajosné üzente 10 éve

Minden kedves klubvezetőinek és klubtagoknak eredményekben gazdag örömteli boldog ÚJÉVET kivánok !!!
Burkovicsné Ica....

Válasz

Kedves Béla! Köszönöm, hogy segítesz az évfordulók figyelemmel kisérésében és az ahhoz kapcsolódó kvizkérdések összeállításában. Remélem, hogy továbbra is töltesz fel saját szerzeményeket Szép különlegességei azok a szerzemények a klubnak a többi ujonnan feltett nótákkal együtt.
Nagyon, nagyon szeretném, ha kis közösségünk összetartó ereje a magyarnóta lenne és közös munkánk eredménye példa legyen munden klub számára, hogy összefogással kitűzött elképzeléseinket meg tudjuk valósítani.

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 10 éve

Kedves Magdika, én is nagyon Boldog Új Évet kívánok neked, kedves családodnak, és minden kedves klubtagunknak!
Természetesen nagyon szívesen segítek az évfordulók figyelemmel kísérésében, és az ahhoz kapcsolódó kvízkérdések összeállításában. Informatikai tudásom gyengesége miatt, sajnos más segítséget nem tudok felajánlani, de ezen kívül nagyon bízom benne. hogy szerzői ihletem nem hagy cserben, és továbbra is fel fogom tölteni szerzeményeimet klubunk oldalára. Azt hiszem ezzel is valamelyest részt veszek magyar nótánk életben tartásában. Nagyon bízom benne, hogy minden felsorolt "pozícióra" lesz vállalkozó, és közös munkánkkal példát tudunk statuálni T. médiáknak, magyarnóta-szeretetünkről, közkincsünk ápolásának eredményében.
Kívánom, hogy kitűzött elképzeléseink maradéktalanul teljesüljenek, és családi összetartás jellemezze klubunk életét.
Ehhez kívánok erőt, egészséget, kitartást minden kedves klubtagunknak!

Válasz

Molnár Magdolna üzente 10 éve

Most nem jut az eszembe, de már nem egy ilyennel találkoztam és csak néztem, hogy hol vagyok, pl. Slágermúzeum, és ehhez hasonló oldalak.

Válasz

Ird meg melyikről van szó

Válasz

Molnár Magdolna üzente 10 éve

Magdika, most jutott eszembe egy másik probléma.
Rákattintok pl. egy videóra itt a klubon és elvisz egy teljesen idegen
oldalra, aminek a magyarnótához nincs semmi köze. Ezt hogyan lehet kiküszöbölni? vagy mit lehet ilyenkor tenni.
Vagy ez nem probléma?

Válasz

Kedves Magdika! Ezen a téren is szeretnénk rábirni végre a tagjainkat, hogy a feltett videókat mindenesetben lássák el a nóta szövegével, amennyiben tudni lehet a zeneszerző nevével és a szövegiró nevével.. Ne csak énekelni tudjunk egy szép magyar nótát, hanem jegyezzük meg a szerzők nevét is , mert megérdemlik, az ő művük. Az előadó csak tolmácsolja nekünk, persze nem mindegy hogy hogyan.
A még meg nem talált szövegek felleléséhez, minden klubtagunk segítségét kérjük, akár úgy, hogy Molnár Magdikának elkülditek, akár úgy, hogy a hozzászólásokban leirjátok. Azután Magdika bemásolja a kérdéses videó alá.

Válasz

Molnár Magdolna üzente 10 éve

Kedves Magdika!
Az a probléma, hogy az ujonnan feltett videókhoz sokan nem irják alá a
szöveget, itt kellene valamit elérni. Az nagyon hosszadalmas feladat, hogy
az ének alapján irjuk alá a szöveget, és nem biztos, hogy ennek viszont
a szerző örülne, mert akkor már eleve alá is irná. Az uj nóták alá nem tudok
szöveget irni.

Válasz

Kedves Erzsike! , azzal is sokat segítesz, ha véleményt, hozzászólást irsz. és ajánlod a klubod. Azért lettek részterületekre szétbontva a feladatok, hogy egy-egy személyre kevesebb teher essék és akinek kedve, ideje van hozzá részt vehessen a munkákban. Köszönöm a véleményedet.

Válasz

[Törölt felhasználó] üzente 10 éve

Kedves Magdika!Elolvastam a 2010-re írt Útmutatót amit Írtál! Nagyon szép és jó dolgokat írtál benne. Én sajnos segítséget nem tudok nyújtani, mert nem nagyon értek az Internetezéshez.Végignézni, meghallgatni, és kommentálni tudok, és szeretek is, ha van időm rá. Egyébként az én véleményem is az, hogy a Magyar Nótának élni kell . Sok- sok gyönyörű nóták vannak, és kiváló énekesek. Köszönöm minden klubtagnak aki hozzásegít ahhoz, hogy nézhessük, és hallgathassuk a gyönyörű muzsikákat. Szeretettel: Nyné Erzsike

Válasz

Ez történt a közösségben:

Varga Zoltánné Marika 17 órája új videót töltött fel:

Varga Zoltánné Marika 17 órája új videót töltött fel:

Varga Zoltánné Marika 19 órája új videót töltött fel:

Varga Zoltánné Marika 1 napja új videót töltött fel:

Sánta Béla 1 napja új videót töltött fel:

Varga Zoltánné Marika 4 napja új videót töltött fel:

Varga Zoltánné Marika 4 napja új videót töltött fel:

Sánta Béla 5 napja új videót töltött fel:

Gál Éva írta 5 napja a(z) Gaál Gabriella: Visszanézek életemre videóhoz:

Kedves Marika Ha van rá mód szeretném kérni Gaál ...

Varga Zoltánné Marika 5 napja új videót töltött fel:

Szólj hozzá te is!

Impresszum
Network.hu Kft.

E-mail: ugyfelszolgalat@network.hu